Byt v Carevu
http://byt-v-carevu.html

copyright © 2005 - 2019

Byt v Carevu

Byt 2+1 se samostatným vchodem, velkou terasou s příjemným posezením pod pergolou a nechybí ani houpačka pro děti.
Součástí bytu je také kuchyně, lednička, BTV a možnost připojení na internet.
Ubytování je velmi vhodné pro větší rodinu či partu kamarádů.

Pokoje 2x třílůžkové 
Vybavení lednička, BTV
Soc. zařízení    se sprchou, pro byt
Parkování na silnici před penzionem
Moře asi 10 minut
Nákupy  asi 5 minut
Restaurace asi 5 minut
   
Cena 32 €/byt/den             


Mapa

Modrá značka ve tvaru kapky přesně označuje místo, kde se v Carevu nachází uvedený byt k pronájmu. Můžete si tak lehce ověřit, zda jeho poloha odpovídá vašim představám.
Fotoalbum

     

Jak rezervovat pobyt

Pokud máte vážný zájem o strávení vaší zasloužené dovolené v pronajatém bytě v Carevu, tak právě vám je určen náš online rezervační formulář. Vyplňte laskavě maximálně pozorně tento rezervační formulář. Zejména velmi pečlivě a pravdivě vyplňte svoje platné kontaktní údaje. Přesnost a také aktuálnost vašich kontaktních údajů je pro nás, ale i pro vás, velmi důležitá. Pokud totiž zaslaný kontakt nebude aktuální či nepřesný, nebudeme mít možnost se s vámi spojit a vaši rezervaci nebude v našich možnostech vyřídit a zaslaná rezervace bude vyřazena z evidence.

Pokud bude vše v pořádku, nejpozději do 3 pracovních dnů vás bude emailem či telefonem kontaktovat zástupce naší společnosti, případně majitel rekreačního zařízení (samozřejmě  hovořící česky) s dalšími podrobnostmi důležitými pro váš spokojený rekreační pobyt - ověření a schválení vámi rezervovaného termínu, počtu a složení rekreantů včetně odsouhlasení konečné výše ceny rekreace. Následně vám bude vystavena zálohová faktura na objednané služby a zaslána vám elektronickou cestou. 

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás neprodleně kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře

Rezervace pobytu - byt v Carevu