Letecky Ostrava - Burgas a zpět 2019
http://letecky-ostrava-burgas-a-zp-t-2017.html

copyright © 2005 - 2019

Letecká linka OSTRAVA - Burgas v sezoně 2019

Podle aktuálního letního letového řádu nízkonákladové letecké společnosti SmartWings na rok 2019 se první let na lince Ostrava-Burgas uskuteční již 7.června 2019. Letecká linka je operována 1x denně.

Cena obousměrné letenky začíná momentálně na částce cca 7.200,- Kč - toto je však pouze informativní údaj a aktuální cenu příslušného letu vám rádi zjistíme nebo si ji můžete ověřit sami na stránkách nízkonákladové letecké společnosti SmartWings.

Rádi vám poskytneme informace o letenkách včetně jejich zajistění podle vašich potřeb a v zajímavých cenových relacích. Zpracujeme vám na přání a zdarma cenovou nabídku a je jen na vás, zda ji využijete či ne. Použijte laskavě tento kontaktní formulář.

DOPORUČUJEME vám pečlivě sledovat aktuální letový řád - podle našich zkušeností z minulých let v něm bude pravděpodobně docházet ke změnám a to někdy velmi zásadním.

Uvědomte si také, že se jedná o nízkonákladovou leteckou společnost s výrazně pohyblivými cenami, kde platí, čím dříve si objednám a zaplatím, tím mám větší šanci na cenové zvýhodnění.

Pokud je vaším dovolenkovým cílem jižní pobřeží Bulharska (Sozopol, Primosko, Kiten, Lozenec, Carevo, Varvara, Achtopol, Sinemorec či Rezovo) zajistíme vám cenově zajímavý transfer z letiště Burgas a zpět. Prohlédněte si naši nabídku transferů.

Uvedené časy jsou časy místní podle času příslušného letiště.