Letecky Praha - Burgas a zpět 2019
http://letecky-praha-burgas-a-zp-t-2017.html

copyright © 2005 - 2019

Letecká linka PRAHA - Burgas v sezoně 2019

Podle aktuálního letního letového řádu nízkonákladové letecké společnosti SmartWings na rok 2019, startuje jejich první let na lince Praha-Burgas již 1.června 2019.
Uskuteční se celkem 4 lety denně s prvním ranním odletem z Prahy již ve 4,15 hodin (přistání v Burgasu 7,20 hodin). Dopoledne letí první spoj z Burgasu v 8,05 hodin (přistání v Praze 9,20 hodin).
Cena obousměrné letenky začíná momentálně na částce cca 6.600,- Kč - toto je však pouze informativní údaj a aktuální cenu příslušného letu vám rádi ověříme nebo si ji můžete vyhledat sami na stránkách nízkonákladové letecké společnosti SmartWings.

Ochotně vám také zajistíme veškeré dostupné informace o letenkách včetně jejich rezervace a koupě podle vašich potřeb a v zajímavých cenových relacích. Zpracujeme vám na přání a zdarma cenovou nabídku a je jen na vás, zda ji využijete či ne. Použijte laskavě tento kontaktní formulář.

DOPORUČUJEME vám pečlivě sledovat aktuální letový řád - podle našich zkušeností z minulých let v něm bude pravděpodobně docházet ke změnám a to někdy velmi zásadním.

Uvědomte si také, že se jedná o nízkonákladovou leteckou společnost s výrazně pohyblivými cenami, kde platí, čím dříve si objednám a zaplatím, tím mám větší šanci na cenové zvýhodnění.

Pokud je vaším dovolenkovým cílem jižní pobřeží Bulharska (Sozopol, Primosko, Kiten, Lozenec, Carevo, Varvara, Achtopol, Sinemorec či Rezovo) zajistíme vám cenově zajímavý transfer z letiště Burgas a zpět. Prohlédněte si naši nabídku transferů.

Uvedené časy jsou časy místní podle času příslušného letiště.


Informace o dalších letenkách
Brno-Burgas    Ostrava-Burgas    Pardubice-Burgas