Penzion SONJA
http://penzion-sonja.html

copyright © 2005 - 2019

Penzion SONJA, Lozenec

Penzion SONJA se nachází v klidné části městečka Lozenec

Doprava vlastní
Strava bez stravy
Parkování před penzionem
Moře asi 10 minut
Nákupy  asi 5 minut
Restaurace asi 5 minut

Cena-sezona
(červenec, srpen)
Mimo sezonu
(červen a září)

8,75 €/osoba/den

sleva 15%


           


Mapa

Modrá značka ve tvaru kapky přesně označuje místo, kde se v Lozenci nachází penzion SONJA. Můžete si tak lehce ověřit, zda jeho poloha odpovídá vašim představám.
Fotoalbum

     

 


Jak rezervovat pobyt?

Pokud máte vážný zájem o strávení vaší zasloužené dovolené v rodinném penzionu Sonja, Lozenec, tak právě vám je určen náš online rezervační formulář. Vyplňte laskavě maximálně pozorně tento rezervační formulář. Zejména velmi pečlivě a pravdivě vyplňte svoje platné kontaktní údaje. Přesnost a také aktuálnost vašich kontaktních údajů je pro nás, ale i pro vás, velmi důležitá. Pokud totiž zaslaný kontakt nebude aktuální či nepřesný, nebudeme mít možnost se s vámi spojit a vaši rezervaci nebude v našich možnostech vyřídit a zaslaná rezervace bude vyřazena z evidence.

Pokud bude vše v pořádku, nejpozději do 3 pracovních dnů vás bude emailem či telefonem kontaktovat zástupce naší společnosti, případně majitel rekreačního zařízení (samozřejmě  hovořící česky) s dalšími podrobnostmi důležitými pro váš spokojený rekreační pobyt - ověření a schválení vámi rezervovaného termínu, počtu a složení rekreantů včetně odsouhlasení konečné výše ceny rekreace. Následně vám bude vystavena zálohová faktura na objednané služby a zaslána vám elektronickou cestou. 

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás neprodleně kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře

    


Návštěvní kniha