Apartmán-hotel Eskada, Achtopol
http://studio-hotel-eskada-achtopol.html

copyright © 2005 - 2023

Apartmán - hotel Eskada, Achtopol

Apartmán je součástí hotelu Eskada v klidné části Achtopolu, přímo na pobřeží Černého moře.

Doprava vlastní
Stravování vlastní
Parkování před hotelem
Moře před hotelem
Nákupy  asi 5 minut
Restaurace v hotelu

Cena

od 89€/apartmán/den
bez stravy

 

 

 

 


 


,            


Popis apartmánu

Apartmán se nachází v malebném městečku Achtopol v budově sousedící s hotelem Eskada.

Je ve druhém patře s výhledem na moře, v domě je výtah. 
Obytná plocha 89 m2, klimatizace, připojení k internetu, plně vybavený kuchyňský kout s možností vaření (jídelní servis pro šest lidí, sklokeramická varná deska, lednička, pračka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), 1x obývací pokoj s TV, 2x samostatné ložnice s TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
Možnost parkování před domem, moře 50m, pláž 300m, centrum 200m, lékař a lékárna v centru, obchod s potravinami (7:30 - 22:30)­ + pekárna + zelenina do 50m, Fast food 10m.
V ceně je zahrnuta možnost využít hotelový bazén s dětským bazénkem + dětský koutek + fitness – cca 50m.
Obzvlášt vhodné pro rodinu s dětmi.
Doporučení na výlet autobusem - v blízkosti Achtopolu je městečko Sinemorets (cca 6 km) s nádherným ústím řeky Veleky do moře a krásnou pláží.


Apartmán - hotel Eskada, Achtopol

Jak rezervovat pobyt - apartmán hotelu Eskada, Achtopol

Pokud máte vážný zájem o strávení vaší zasloužené dovolené v apartmánu hotelu Eskada v Achtopolu, tak právě vám je určen náš online rezervační formulář. Vyplňte laskavě maximálně pozorně tento rezervační formulář. Zejména velmi pečlivě a pravdivě vyplňte svoje platné kontaktní údaje. Přesnost a také aktuálnost vašich kontaktních údajů je pro nás, ale i pro vás, velmi důležitá. Pokud totiž zaslaný kontakt nebude aktuální či nepřesný, nebudeme mít možnost se s vámi spojit a vaši rezervaci nebude v našich možnostech vyřídit a zaslaná rezervace bude vyřazena z evidence.

Pokud bude vše v pořádku, nejpozději do 3 pracovních dnů vás bude emailem či telefonem kontaktovat zástupce naší společnosti, případně majitel rekreačního zařízení (samozřejmě  hovořící česky) s dalšími podrobnostmi důležitými pro váš spokojený rekreační pobyt - ověření a schválení vámi rezervovaného termínu, počtu a složení rekreantů včetně odsouhlasení konečné výše ceny rekreace. Následně vám bude vystavena zálohová faktura na objednané služby a zaslána vám elektronickou cestou. 

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás neprodleně kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře